O firmie

Wkładamy dużo serca, pomysłowości i wiedzy produkując nasze słodkości

Firma "GOM" OWCZAREK Spółka Jawna powstał w 2006 roku. Wspólnikami spółki są Grzegorz, Małgorzata i Bartłomiej Owczarek. Spółka powstała na bazie firmy Cukiernictwo Piekarnictwo, którą w 1987 założył Grzegorz Owczarek. Zakład od początku swej działalności był wielofazowo rozbudowywany i unowocześniany, więc od chwili powstania wygląd firmy bardzo się zmienił.

Zakłady produkcyjne

Obecnie GOM Owczarek posiada dwa zakłady produkcyjne: w miejscu starego zakładu w Gomunicach funkcjonuje cukiernia, zmodernizowana pod względem funkcjonalności i wyposażenia w nowe linie technologiczne i maszyny oraz nowy, oddany do użytku w 2011 roku zakład piekarniczy w Kamieńsku.Ponad 40 sklepów firmowych

Kładziemy duży nacisk na rozwój zakładu z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, jednocześnie zachowując tradycyjny smak wyrobów cukierniczych i piekarniczych przez co firma zyskiwała wielu nowych klientów.

Obecnie zakłady produkują pełny asortyment wyrobów piekarniczych i cukierniczych wg własnych tradycyjnych receptur na bazie naturalnych składników. Sprzedaż odbywa się w ponad 40 sklepach firmowych zlokalizowanych na terenie woj. łódzkiego i śląskiego, poprzez kilkudziesięciu odbiorców hurtowych i detalicznych. Współpracujemy również z kilkoma dużymi sieciami handlowymi.

Zobacz nasze sklepy

GOM Owczarek to łącznie ponad 40 sklepów na terenie woj. łódzkiego i śląskiego. Jesteśmy zawsze blisko naszych klientów. Serdecznie zapraszamy.

Zobacz nasze sklepy